איתן ראשי > מיטיבים 

ברצוננו להודות על התמיכה והעזרה הרבה לכל האנשים והגופים אשר במהלך השנים סייעו ומסייעים לנו לבנות את איתן ולהביא אותו עד הלום.  אנו מקווים כי עוד ארגונים וגורמים פרטיים יצטרפו לאיתן כדי להמשיך את העבודה הרבה המוטלת על כתפינו ולסייע בידינו לממש את החזון של העשרת היידע וקידום החינוך הטכנולוגי במדינת ישראל.

שרתים וציוד חומרה

חברת סאן מיקרוסיסטמס ישראל על התרומה הענקית של השרת המרכזי של איתן.  תודה והערכה למר יוסי הראל – מנהל תחום חינוך וממשלה, מר בועז יהודה - המנכ"ל ומנהל השיווק לשעבר מר מוטי סדובסקי

   

לחברת דל (EM-EMEA ) על תרומת שרת PowerEdge 2950 המשמש את מערך הוידאו של איתן ומקדם את מערכת החינוך והאקדמיה לעבר הדור הבא של יישומים מתקדמים לשיתוף ולמידה ברשת.  הערכה רבה למר פיליפ אולניק ולמר רענן ביבר, מנכ"ל דל ישראל על הרצון הטוב והנכונות להקשיב ולעזור.  

DELL
   

חברת אומניטק תרמה לאיתן הרחבת זכרון ואחסון עבור שרת הדל החדש, אשר יאפשר להציע אלפי שיעורי וידאו למערכת החינוך למאות משתמשים בו זמנית.   על כך תודה והערכה לעומר עמית, מנהל אגף דל באומניטק ולמנכ"ל אומניטק, על עזרתם הרבה..   

אומניטק
   

תוכנה

חברת מיקרוסופט ישראל, על תרומת שרת, תוכנות ותמיכה מוראלית רבה.  תודה והערכה מיוחדת במיוחד לבר ישראלי, מנהלת תחום חינוך, לפרופ' אריה סקופ – המנכ"ל לשעבר, למר דורון זוהר ורבים אחרים במיקרוסופט על הסיוע.

   

חברת אדובי על תרומת שרת Flash media server המסייע לאיתן לפתח ישומים מתקדמים ולספק שירותי וידאו מן המתקדמים בעולם, לטובת קידום מערכת החינוך והאקדמיה בישראל.   הערכה רבה למר ראובן אגסי ולחברת קוויקסופט נציגת אדובי בישראל.

   

אחסון שרתים

לחברת נטויז'ין על אחסון שרת סאן וכמובן למר שי קוקוי על הארגון, הסיוע והתמיכה הרבה.

   

לסמייל אינטרנט זהב על אירוח שרת דל, למר אלי הולצמן ולכל צוות שירות אירוח אתרים על העבודה הנפלאה והסבלנות

   

כללי

קבוצת אנשים ומחשבים, פלי פלד הנמר וכל צוותו, על התמיכה רבת השנים, היחס המיוחד והדלת הפתוחה וכמובן שכנוע ארגונים לסייע לנו.

   

הערכה רבה למר תומר חן, מנכ"ל חברת SoftSale , על הסיוע הרב למען קידום איתן, גיוס תורמים, לקיחת חסות על תכנים המאוחסנים בשרתי איתן וייעוץ בקידום מטרות איתן.

   

למר דורון אופק מחברת Penguin IT על העזרה הרבה והידידותית בהתקנת Red Hat על שרת הדל

   


ברצוננו להודות ליובל סיני על ניהול שרת מיקרוסופט, עו"ד בועז נווה, מיקי גל, ירמי בנג'ו, דני יונה, אסף שלי, ניב שני, רון רימון, ד"ר איתן הדר, פרופ' אליעזר קנטרוביץ,  ד"ר יעל דובינסקי, מר איציק כהן – סגן חשב כללי באוצר, ביאטריס אלמוג ורוני דיין ממשרד החינוך


 חיפוש בערוץ  
 נושאי הערוץ  
אודות איתן
מצגות
עזרה ותמיכה באיתן
מייטיבים
טכנולוגיות
תנאי שימוש
הצהרת פרטיות
זכויות יוצרים
כללי התנהגות ברשת
סימנים מוגנים
יצירת קשר
 דרכונט 
גישה לאתר דרכונט
לא מחובר. להתחברות:
דוא"ל:
סיסמה:
שכחתי סיסמה  שכחתי סיסמה
משתמש חדש  משתמש חדש
 זכור אותי   כן   לא

 אתרים מומלצים 
קורס דיני מחשבים
פשיעה ברשת
קורס מידענות
מעל"ה - לימוד האינטרנט
האתר הישראלי לדיני זכויות יוצרים
דיני רשת
המועצה להשכלה גבוהה
משרד החינוך
מחב"א
איגוד האינטרנט הישראלי